Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem bootol usb-ről a...

Alex2014 kérdése:

Miért nem bootol usb-ről a számítógépem?

Figyelt kérdés
Hp compaq dc7100 cmt- nevű számítógépem nem akar usb-ről bootolni. Mikor újra szeretném húzni a gépet, bedugom a pendrive-ot + elindítom a boot menüt aztán kiválasztom az USB Device menüpontot, akkor csak simán tovább lép és indítja a régi Windowst mintha semmi történt volna. Mi lehet a megoldás szerintetek? fontos!

2015. febr. 9. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg nem jól van megcsinálva a pendrive-on a tartalom.
2015. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a pendriveról másik gépen tudsz bootolni? próbáltál másik csatlakozót?
2015. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a másik gépemen is és ott jó volt.
2015. febr. 10. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Telepítettél róla mostanában windows 8-at?
2015. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha igen: próbáld meg szimplán a boot sorrendjét megváltoztatni. (Tehát ne csak kiválaszd, hogy miről induljon, hanem cseréld fel a sorrendet és mentsd el.) Utána indítsd újra a gépet, mert lehet elsőre átugorja megint.


Hogy ennek mi a pontos oka, azt nem tudom (egyelőre én is keresem a választ rá) de nekem ez segített.

2015. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!