Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van egy eredeti windows...

Ha van egy eredeti windows cd-m (többi lent)?

Figyelt kérdés

, akkor ha abból csinálok egy iso fájlt, akkor azt mindenféle következmény nélkül feltehetem pl. OneDrive-ra(csak is saját használatra)?


Windows 98-ról van szó, nagy szemét takarítás közben találtuk(eredeti, még a kód is megvan), nem akarom éles rendszernek használni, csak virtualbox-ban el játszani vele.



2015. febr. 11. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem teszed mások számára elérhetővé akkor nem szegsz törvényt. Egyébként te nem konkrétan rendszert veszel, hanem licenszet hozzá, szóval az iso nem probléma.
2015. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válasz, tehát akkor csak egy darab papírt veszek :D


közben "kipróbáltam" virtualboxban, feltelepítette, végén kérte a kódot, ami benne volt a cd tokban kis fecni, és azon egy kód hát azt nem fogadta el, de nagyon mást se, így hagytam a fenébe, de azért legalább van egy relikvia itthon :D

, a cd tuti eredeti, mivel nagyon rá van firkálva rendesen géppel a dolgok + a "matrica" ami fénylik, attól függ milyen szögben nézed olyan szöveget nyom

2015. febr. 11. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy esélyes hogy a kód nem fog élni.Anno én is találtam gyári hologramos 98 CD-t kulccsal együtt de mivel már telepítve volt más gépre érvénytelen volt.Win ügyfélszolgálaton keresztül elméletileg érvényesítheted ha még foglalkozik valaki ilyen régi xarral.Ettől még isot csinálhatsz futtathatod.
2015. febr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah, valami ilyesmit írt nekem is ott hogy ez-meg az lehet, meg azt hogy: esetleg vedd fel a kapcsolatot velük, annyit nem ér az egész + nem is a sajátom(illetve most már igen, de nem én vettem) , mert a főnök szemetéből jött ^^
2015. febr. 11. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!