Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom alaplap javításon...

A laptopom alaplap javításon volt szervizben. A winchestert nem adtam oda, így másikkal tesztelték és jó volt. Most hazahoztam és az eredeti winchesterrel a Windows betöltés után kékhalál -> újraindulás. Valakinek lenne ötlete, hogy miért?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy kell egy laptopban vinyót cserélni, de azt nem tudod, hogy nem elég leírni, hogy kékhalál, az adatait is kell. Fura. Egyelőre akár unikornisok miatt is lehet...
2014. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AHCI?
2014. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha meg lehet állítani a kékhalál képét, akkor leírom, de még lefotózni se tudnám, mert kb 0,1 másodpercre látom.

Biztos nem unikornis, az ellen védett.

2014. dec. 5. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
F8 -> automatikus újraindítás kikapcsolása. Még mindig egyszerűbb, mint vinyót cserélni.
2014. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, AHCI, köszönöm, erre nem gondoltam, már működik is.
2014. dec. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!