Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 ben hogyan lehet...

Windows 7 ben hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

A windows 7 egy 60 gb os ssd n helyezkid el de van mellette egy 500gb os wincseszter es egy 1tb os is !

Megoldható lenne hogy az ssd n csak a windos maradjon a driverekkel minen más az 500 ason legye? az 1tb osra meg mennek a játékok!



2015. febr. 11. 11:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az appdata mappa megnyitasa elég macerás windows 8.1 nél már szétboncoltam egy ilyesmi témát xd! Ott meg a marketes dolgokat szeretem volna átrakni máshová ! Az sikerültis ezért gondoltam hogy ez is megoldható lenne!Ramom elég e? Nem tudom van 8gb ddr3 1600 as2x44gb!Vólt asrock lapom ahoz használtam amit mondasz de gigabyte lapom van most nem tom mükszik e ehez !
2015. febr. 11. 11:39
 12/17 A kérdező kommentje:
2x4 gb*
2015. febr. 11. 11:40
 13/17 anonim ***** válasza:
Atya ég! A 8 GB RAM-ban már nem fért el egy helyesírás-ellenőrző?
2015. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is annyi van. én 512MB-ot csatoltam hozzá De a böngészők miatt elég jó megoldás.Meg a nagyobb bögészőket is támogatja csak ON-ra kell állítani kb és máris a RAM-ba menti a cache-t. (akár a rendszerét is) Nemtudom hogy működik e más alaplappal elvileg a 3.0.3 a legfrissebb belőle, érdemes kipróbálni.
2015. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát alapból ékezet nélkül írok mert a legtöbbet tabon vagy telefonon lógok a maradék kis ídőmet töltöm gépnél! Meg alapból nehezen érintkezik a bill mert megusztatta a kisgyerek azért nem veszek ujjat hogy azt is elcsessze! Igy jó vagy érdekel más is ?? Amúgy szerintem a lényeg érthető akkor is hogy ha valaki nem ír le valamit helyessen!Vagy lehet csak engem bnem érdekel a virtuális helyesírás?
2015. febr. 11. 11:45
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi meglesem ! Hátha jó lesz !
2015. febr. 11. 11:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ma még csak a "virtuális helyesírás" nem érdekel, holnap már az sem, hogy hogy néz ki a lakás. Így születnek az igénytelen emberek.
2015. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!