Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon miért nem tudok...

A laptopomon miért nem tudok számokat illetve betűket írni? Csak egy párat enged!

Figyelt kérdés
eddig semmi baja nem volt,ma viszont csak:0,5,6 ezeket a számokat tudom csak beírni,a többit hiába nyomom nem ír semmit....a betűk közül meg nem tudom írni a q,w,e,u,i,o,p betűket...mi a gond??
2015. febr. 11. 12:23
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Nem folyt bele valami a billentyűzetbe? Mert valószínűbb a fizikai hiba, mint a szoftveres. Gyanúsan egy kupacban vannak a "makrancos" betűk.
2015. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
folyadék biztosan nem érte....2 napja nem hasznaltam,az asztalon voltösszehajtva....most kinyitottam bekapcsoltam és semmi
2015. febr. 11. 12:56
 3/3 kovács ferencz válasza:

-előb olvastam én is így jártam a lap topal nyomd meg az/

/Fn+NumLock gombot de lehet még az F 11/Nékem be jött.

tiszt.

2016. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!