Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a LoL-lal?

Mi történhetett a LoL-lal?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen topic van, de mindenhol úgy kezdik, hogy újrarakták a windows-t és utána állt fel a probléma. Win 8.1-et használok, és mai első bekapcsolásnál nem volt hajlandó bootolni csak a laptop emblémája volt a képernyőn és alatta egy win töltő cucc. Nagy nehezen sok újraindítás után egy "System recovery" opcióval sikerült elindítanom. Tegnap este úgy hagytam itt hogy frissített leállítás előtt, mikor most végre bekapcsolt gyorsan azt írta h frissít... gondolom befejezte. Erre most meg a LoL szórakozik, és csak a LoL logo-t hozza be, a patcher el sem indul. Mi a fene lehet a probléma???

2015. febr. 12. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet, de kinyomozni és megoldani őket bonyolultabb lenne, mint (először nyomtalanul eltörölni, majd ) egyszerűen újrarakni az egész játékot. Ez általában megoldja a problémát.

Még mielőtt ezt megteszed , ezekkel kísérletezhetsz:

1) Delete this folder:

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher

2) Disable UAC

3) Install all Windows Updates

4) Run as admin

2015. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!