Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD olvasási probléma? Pár...

Lili43 kérdése:

DVD olvasási probléma? Pár évvel ezelőtt biztonság miatt kiírtam egy csomó mindent DVD-re. Valami hiba történhetett, mert elég sok fájlomat nem tudja beolvasni.

Figyelt kérdés

Már végigfuttattam több DVD javító programot, és több DVD meghajtóban is próbálkoztam, de nem jártam sok sikerrel.

Szerencsére sikerült a lemezen lévő fájlok nagy részét megmenteni, de van még rajta olyan fájl, amit nagyon szeretnék kijavítani.

Tudtok esetleg olyan DVD javító programot, amit még át lehetne futtatni rajta? A Badcopy-val próbálkoztam eddig.

Ez a program beolvassa a fájlokat, de amikor rákattintanék az alkönyvtárra akkor ezt írja ki: Error: Only files can be selected to render. Double click the folder name can open the folder. Tudom, hogy ez mit jelent, de éppen az a gondom, hogy nem enged be a könyvtárba, hogy kijelölhessem a fájlokat.


Esetleg ismertek olyan céget, amelyik foglalkozik adatmentéssel?



2015. febr. 8. 09:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!