Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gepem 600 mhz es proci es...

A gepem 600 mhz es proci es 256 mb ramm, szerintetek milyen windowst tegyek fel? Xp jo lenne?

Figyelt kérdés
Bocs az ekezeteker...
2010. febr. 11. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
XP elmegy rajta, de a ramnak legalább a 75-80%-át feleszi, nem lesz valami gyors, ha nem akarsz játszani, márpedig ezen nem fogsz, inkább rakj fel Linuxot, az tépni fog rajta.
2010. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98. A xp ugyan elfutna, de nagyon leterhelné.
2010. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
128 mega rammal is fut az xp :) netezni is lehet vele. Így 256 megával simán futni fog. (jó azért annyira nem simán) A régi linuxokkal csak szívna szerintem, az újak pedig nem futnak el rajta. Bár 256 MB rammal már ha jól tudom futnak azért, de lassú lesz. Lassabb mint az xp
2010. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen "light" XP-k. Minden extra és csicsa kiszedve. Úgy egész jó lehet.
2010. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges a "light" XP, helyhiány valószínűleg nincs a lemezen. Amúgy szerintem simán fog futni, én is hasonló gépen használtam. Azért nem kell nagyon leterhelni.
2010. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyről használtam vett NEC Pentium 4-es régi gépemen símán ment az XP, volt benne vidókari is. De a sok fotót már nem bírta el, külső vinyót vettem hozzá, így nem volt gond. Még élt négy évet.
2010. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyi rammal én a 98-at javaslom. Az XP-hez minimum 512 mega ajánlott.

Ha 98-at telepítesz, akkor használd a K-Meleon böngészőt a netezéshez: [link]

2010. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koxi a valaszokat
2010. febr. 12. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!