Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek steamről játékot...

Ha veszek steamről játékot akkor küldenek valami papírt a bankból?

Figyelt kérdés

arra gondolok hogy a kártyával vásárolok akkor küldenek valami papírt a bankból hogy vásároltam ?


a másik hogy biztonságos onnan vásárolni ?


2015. febr. 17. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A számlaszámhoz tartozó számlaegyenlegen fellesz tüntetve, mint minden más tranzakció. Csak erről külön papírt nem fogsz kapni. Igen, biztonságos.
2015. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:

#1, +1.

Annyit fűznék hozzá, hogy bár a Steam (és a legtöbb oldal) vásárlási rendszere biztonságos, de ha a gépeden van valamilyen kémprogram és még aktív is, akkor bizony lehetnek problémáid.

2015. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy van mert zsír új
2015. febr. 17. 09:43
 4/8 A kérdező kommentje:
de azt hogy tudom megnézni hogy van rajta-e kémprogram ?
2015. febr. 17. 09:44
 5/8 Tengor ***** válasza:
100%
Ha van egy jó nem tört vírusirtód és nem warezolsz, akkor jó eséllyel nincs ilyen programod.
2015. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Steam ad neked elektronikus számlát, amit ki is nyomtathatsz, de a bank nem ad külön papírt, ahogy fentebb is írták. Én már sokszor vásároltam a Steam-en és a Google Play-en (egyszer az Origin-en is) idáig minden rendben volt. Viszont kértem a bankomtól internet kártyát, ami egy virtuális bankkártya. Erre szoktam átutalni bizonyos összeget és ezen a kártyán keresztül vásárolok az interneten. Minden tranzakcióról sms-t is kapok, így ha valaki mégis lenyúlná az adataim is használná a kártyám, rögtön tudomásomra jutna és megtehetném a lépéseket. Mondjuk a bankkártya tranzakciók könnyen visszanyomozhatók, így ha a szomszéd Pistike szerezné meg az internetkártya adataim, akkor hamar lefülelnék, persze ha a egy ügyes "hacker" csinálná a Kókusz szigetekről az már más probléma. Erre az esély szvsz kicsi, de ha el is visz az internet kártyámról 3 ezer forintot, akkor azt még le lehet nyelni.
2015. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor ne féljek a hackerektől, és a steam se fogja lenyúlni a pénzem.
2015. febr. 17. 09:57
 8/8 Tengor ***** válasza:

Félj a hackerektől és amit tudsz, azt tedd meg, hogy biztonságos legyen a géped!

A Steam természetesen nem fog lenyúlni közvetlenül. Közvetetten igen, a 75%-os akcióival :D

2015. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!