Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy állítsam be, hogy tudjam...

Hogy állítsam be, hogy tudjam rendesen használni a módosító billentyűket? Pl ^ + o = ô

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy ha megnyomom az alt gr + 3 bill. kombinációt, akkor ezt írja: ^^ szóval nem úgy működik, ahogy kéne, hanem mintha kétszer nyomnám le, mert ugyebár eredetileg nem írna ki semmit, majd ha lenyomom mondjuk az o-t akkor egyből a módosult karaktert kapom. Help míííí :D
2010. febr. 11. 23:06
 1/8 anonim válasza:
Ezt nem kell beállítani.Csak a Shiftet nyomd le meg a 3-ast mondjuk és ez lesz:+
2010. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én eddig azt sem tudtam, hogy ez így működik :D de nálam egyébként működik ô î ă ä :D
2010. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőke fail.. betegszabin vok, asszony pedig dolgozik ^^
2010. febr. 14. 22:28
 4/8 anonim válasza:
nekem a magyaron van és az alt gr vel <>##&@{}<;>*¤ß$Łłí][Đđä\|Ä€Í÷ס^˘^˘°˛`˙´˝¨¸¨´˙~ˇ^^˘°˛`˙˙`˛
2010. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értetek.. Én az alt gr billentyű használatával hívnám elő a módosító billentyűket, hogy azokkal olyan speciális karaktereket is elő tudjak hívni, amik nincsenek a billentyűzeten, mint pl a példámban említett ô. Ezt úgy kéne előhozni, hogy megnyomod és lenn tartod az alt gr-t majd megnyomod a standard billentyűzet bal oldalán található számok közül a hármast, felengeded az alt gr-t és megnyomod az o billentyűt. (Az alt gr + 3-ra nem csinál semmit látszólag, szóval nem jelenít meg karaktert)
2010. febr. 14. 22:57
 6/8 anonim válasza:
^^^^^^^^^^^erre gondolsz? ^.^
2010. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha esetleg nem jön elő akkor álitsd be a képernyő jobb alsó oldalán van az h HU vagy EN és arra kattins rá jobb klikk beálitások és hozzá ad és magyar magyar nyelv 101betüs és amikor megvan akkor rákatintasz arra a HU mini ikonra és HU ra rakod ha angolon lett vlna és tádá vagy nem :D
2010. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak simán azt írja ki, de nem értem, hogy ezen mit olyan nehéz megérteni :D Van egy ilyen karakter ^ és azt rakom rá az o-ra.. Akkor lesz ez: ô. De ezt még sok más karakterrel is el lehet játszani, csak nem értem, hogy ez nálam miért nem működik.. Régebben működött ugyanezzel a billentyűzettel, szoftverekkel, most pedig átállítás nélkül, nem jó.
2010. febr. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!