Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Lenovo G580 típusú...

Van egy Lenovo G580 típusú laptopom. Hogyan tudom lefényképezni a képernyőt? (nincs rajta print sreet billentyű)

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ha jól nézem a képet, akkor a "delete" feliratú gombtól balra kettővel van egy "PrtSc" feliratú gomb.

Ez az, amit keresel...

2015. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tabaki ***** válasza:
Az enyémen van, pont ott, ahol Első mondja. Nézd meg még egyszer.
2015. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már 60-szor megnéztem és még mindig nincs ilyen gomb!
2015. febr. 20. 15:55
 4/19 tabaki ***** válasza:
És mi van helyette a Delete-től kettővel balra?
2015. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Arra kérlek, hogy a billentyűzetedről tegyél fel egy éles képet légyszives! Talán kiokoskodhatjuk együtt... De az előttem kérdező kérdését is megválaszolhatnád, mi a felirata a "delete" gombtól kettővel balra lévő gombnak?
2015. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Druck / S-Abf
2015. febr. 23. 17:55
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell képet feltenni.
2015. febr. 23. 18:00
 8/19 anonim ***** válasza:

Na, akkor az Fn-nel együtt ezt a Druck gombot nyomd meg, az a print screen...

Hamarabb is mondhattad volna, hogy német billentyűzeted van!

2015. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tabaki ***** válasza:

Érezte a lelkem, de ki akartam várni... Ha a magyar billentyűzetet veszem alapul, akkor nem kell hozzá az Fn segédbillentyű. Amúgy a számomra az a legrejtélyesebb, hogy ennyi idő alatt a pontosan ismert helyű billentyűt eszedbe se jutott kipróbálni.

Mivel most már abban sem vagyok biztos, hogy tudod, hogyan kell használni, ezért leírom: Megnyomod a Druck/S-Abf gombot, utana bármelyik képszerkesztőben vagy nézegetőben a Ctrl+V (vagy a Szerkesztés menü Beillesztés pontját választod), és a megjelenő képet elmented.


Noha már tárgytalan, de valaha még kellhet: Képet úgy tudsz az internetre föltenni, hogy választasz egy erre szakosodott oldalt (legkönnyebb a kepfeltoltes.hu címet megjegyezni), ott eléggé egyértelmű, hogyan kell feltöltened a képet. Amikor sikerül, megkapod a képre mutató internetcímet, azt kell bemásolnod mondjuk ide. A kepfeltoltes.hu több címet is ad, ebből az utolsó, „direkt link a képhez” használata a legszerencsésebb, mert a többi esetben mindenféle számodra haszontalan dologgal köríti.

2015. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hiába nyomom a billentyűt nem reagál semmit!
2015. febr. 25. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!