Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Lenovo G580 típusú...

Van egy Lenovo G580 típusú laptopom. Hogyan tudom lefényképezni a képernyőt? (nincs rajta print sreet billentyű)

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 20:15
1 2
 11/19 tabaki ***** válasza:
Legyél már egy kicsit bőbeszédűbb. Mi az, hogy „nyomom a billentyűt, nem reagál semmit!”. Miért, mit vársz, harsonaszó, tűzijáték jelezze, hogy van egy kép a vágólapon? Pontosan azt csináltad, amit leírtam, és nem jelent meg a kép a rajzprogramban vagy a nézegetőben? Melyik programmal próbáltad? És ugye, kísérleteztél az Fn billentyűvel együtt is, hátha mégsem jól tudom, és az előttem szólónak volt igaza?
2015. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Hiába nyomom a billentyűt nem reagál semmit!"


Nem is történik semmmi észrevehető. Tehát nincs olyan hangeffektus, ami a kép elkészültét jelezné. Természetesen a kép elkészül - ott csücsül a vágólapon. És a "tabaki" által elmondottak szerint adott programba "beillesztés" vagy "beszúrás" opciót választva beilleszthető.


1. Használtad már korábban más gépen a "print screen"-t

2. Tudod mi az a vágólap?

3. Használtad már valaha régebben a vágólapon lévő dolog beszúrását valahova?

2015. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Természetesen próbáltam az Fn billentyű lenyomása mellett is. És nem még soha nem használtam.
2015. márc. 2. 17:02
 14/19 A kérdező kommentje:
Már megoldódott, de azért köszi.
2015. márc. 2. 17:09
 15/19 anonim ***** válasza:

Megoldódott????

Gratulálunk!

Azért egy félmondatban elárulhatnád, hogyan. Hátha másnak is tanulságul szolgálhatna német billentyűzetes laptopnál...

2015. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tabaki ***** válasza:
Nem mindegy? Az idő mindenre gyógyír, a dolgok meg előbb-utóbb kiforogják magukat. Kár is volt kázust csinálni az egészből...
2015. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem értettem hogy miről beszéltek mert én egyáltalán nem értek az ilyenekhez... Inkább megkérdeztem valakit hogy mutassa meg, hogy hogy kell használni!
2015. márc. 4. 16:00
 18/19 tabaki ***** válasza:
Gondolom, ég és föld volt ahhoz képest, amit részletesen leírtunk.
2015. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igazából ugyanazt csinálta csak mivel hogy nem értek hozzá nem értettem hogy mit kell csinálni! Így viszont hogy megmutatták érthető volt.
2015. márc. 6. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!