Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a windows...

Feltelepítettem a windows 7-et, és nincs hang. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy P5VD2-MX/P5V-VM DH alaplaphoz milyen telepítő kellene, hogy működjön a hang!Tudom hogy valami ilyen kompatibilitási bibi lehet,mert egy másik wincsimen az xp-alatt műkszik a hang,tehát nem hangkártya probléma. Elsőnek mikor felraktam a 7-est volt hang és egyszer csak szőrén szálán eltünt. Eleinte pattogott, néha nem volt, most pedig egyáltalán nincs. Próbáltam vistához való driverrel,nem ment.Több félét,és az az érdekes hogy ha megy a zene, és rá kantintok, sehol nincs letiltva kiírja hogy tökéletesen működik, és még a kis zöld sávi is mozog zene hatására!Nem értem!Kérlek segítsetek! Köszönöm
2010. febr. 12. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
talán próbáld meg az alaplap cdjéről feltelepíteni a drivereket, vagy ha nincs meg a cd akkor keress rá a gyártó weboldalán
2010. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de ez volt az első reakcióm, és nem vált be,írtam is hogy már próbáltam több féle telepítést,de az sem segített!
2010. febr. 12. 14:29
 3/4 anonim válasza:
Ugyanez a problémám, érdekelne a megoldás...
2011. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez volt a probléma a hangkártyát kell telepíteni nekem ez integrált volt szóval csak az alaplap cdje kellet
2012. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!