Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet baja hosszútávon a...

Lehet baja hosszútávon a laptopnak így? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, abszurd kicsit a kérdés. Újonnan vett laptopról van szó, s játékokat szedtem le. S a játékhoz legtöbbször a <- -> nyilakat kell használni. Ha sokszor nyomom le a gombokat, lehet baja a billentyűzet ezen részének??

2015. febr. 19. 15:42
 1/5 Tengor ***** válasza:

Persze. Amit használnak az előbb utóbb elromlik.

Ha minőségi a laptop, akkor 4-5 éven belül, ha silányabb, akkor 1-2 év alatt.

Gondold végig, hogy azért vetted-e, hogy használd, vagy azért, hogy ne legyen baja?

A játékból adódó feszültséget ne a billentyűzeten vezesd le, illetve ha nem te vagy a leggyorsabb, akkor se nyomd horpadásig a gombokat, mert attól még nem lesz gyorsabb a karakter! :D

2015. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ütögeted igen,de amúgy a billentyűzet arra van hogy nyomogassák,én is WASD ot használom szinte mindig, de nem lesz ettől baja.
2015. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Hát, eléggé...

Egyébként elméletileg igen, ez logikus, mivel valószínűleg x számú lenyomást bír ki, aztán "elvásik".

Gyakorlatilag viszont elég kicsi rá az esély, hiszen a laptop billentyűzetet eléggé hosszú távra készítik. Vannak használatban olyan sok-sok éves laptopok, amelyek biztosan sok billentyűlenyomást átéltek már, és még működnek.

2015. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én sz@rrá nyomtam a WASD-ot 1000 Ft-os billentyűzeten :)

ha nagyon félted a laptopod vegyél billentyűzetet

2015. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag nem játék céljából lett véve, csak most újdonságképpen ki lett próbálva. Épp csak eszembe jutott, a logikus kérdés, hogy nem lesz-e baja, ha folyamatos nyomás alá van kitéve az a pár gomb. (mert ugye a játékhoz azok kellenek) Természetesen nem lesz mindig használva, elvégre óvni szeretném a gépem. Köszönöm a válaszokat illetve a tippeket is.
2015. febr. 20. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!