Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ha az acer...

Mit kell tenni ha az acer szervíz ellopott 4gb RAM-ot a laptopomból? Beküldtem javításra és eltűnt.

Figyelt kérdés
Beküldtem javításra kicserélték az alaplapot aztán megint rossz volt erre visszaküldtem és megint az alaplapot cserélték ki, megint visszaküldtem erre kinyílvánították hogy javíthatatlan. Intézném a kárpótlást erre nem találják az alap 4GB RAM-ot csak a bővítmény 4-et ezért csúszik a kárpótlás. Mit lehetne ilyenkor tenni?

2015. febr. 23. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Felteszem, van papíros arról, hogy milyen hw-vel adtad be a laptopot. Ők se tagadták le, csak keresgélik (kamuznak, időhúzás), aztán majd hirtelen "megtalálják". Ha bemész asztalt verni, tuti megdobálnak 4g ramokkal, nekik az nem tétel.
2015. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Fogyasztóvédelem.

Bár szerintem nem nagyon tudod bizonyítani, hogy volt benne plusz RAM mivel gondolom nem volt átvételei elismervény. Azon kívül meg mindenki azt mond amit akar.

Ezért szoktam mondani, hogy míg a gyári garancia tart, a gyári állapotnak megfelelően kell visszaküldeni. Ha időközben pl. SSD -vel fejlesztetted azt is ki kell szerelni, stb.

Bár tudom ez a kései okosság téged nem vigasztal.

2015. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az a fura hogy az eredeti ram hiányzott nem a bővítés
2015. febr. 23. 18:23
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Mert nekik a RAM az RAM, nem nézik meg a márkát és a típust, a lényeg, hogy meglegyen a gyári mennyiség.

Biztos, hogy nem szándékos lenyúlás, inkább csak figyelmetlenség. Ennek ellenére csak remélheted, hogy valóban elismerik a hibájukat és visszaszolgáltatják.

2015. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!