Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy új számító...

Nyertes1000 kérdése:

Szeretnék venni egy új számítógépet. Venni! Hamarosan meg jelenik a GTA 5 és ahoz szeretnék egy új gépet venni! Egy linket tudnátok nekem be másolni?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy már régóta nincsen saját gépem! és egy jó kis gépet szeretnék rendelni. 180-200-ezer körülire gondoltam! KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK! ELŐRE IS ŐSZINTÉN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!

2015. febr. 25. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt van fél órával ezelőttről egy 200 ezres konfig. Konfig! Jó lehet játékra ez a konfig!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__6..

2015. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket! de másra gondoltam! szeretnék sok véleményt olvasni és még sok linket nézegetni (ehhez a kérdés csoporthoz)
2015. febr. 25. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:

AMD


[link]


Intel


[link]

2015. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! az AMD-eset hogyan tudnám! megvásárolni ? (nincs még annyi pénzem de remélhetőleg lesz :) )
2015. febr. 25. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Felmész pcx-re vagy iponra és egyenként a gépösszerakóban kiválogatod az alkatrészeket.
2015. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hozzászólásokat ! :)
2015. febr. 25. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább vedd az intelt ha már meglesz rá a keret. Erősebb a i5 4460, a h/z97-es lapok támogatni fogják a következő (broadwell) generációjú intel procikat, ha későbbiekben fejleszteni szeretnéd akkor az könnyebben megoldható lesz.
2015. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hamarosan: most lett eltolva áprilisig.
2015. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!