Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » RGH-zott Xbox 360 a téma....

Subwax kérdése:

RGH-zott Xbox 360 a téma. Szeretnék venni eredeti játékokat / xbox live előfizetést, és online játszani haverommal, lehetséges-e ez, az xboxom további módosítása nélkül, vagy ajánlott a dual-boot "beszerzése"?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek ! :D

Tippeket, véleményeket, élményeket is szívesen fogadok(nyilván akiknek sikerült valamilyen úton-módon összehozni :D)


Köszi !



2015. márc. 1. 19:46
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ha RGH zott xbox od van nem tudsz online játszani, az xbox live megszűnik. Lesz egy profilod de nem lesz live. (nekem is rgh box om van,nagyon szeretem, de csak a single player megy). Az eredeti játékokat viszi, úgy mint a feltört játékokat. Pl megvan nekem az Assassin's Creed 4, de Kenway Fleet-tel már nem tudok benne játszani mert kell hozzá live. Ha vmi kérdésed van, írj.
2016. febr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!