Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Félreértés miatt bannoltak,...

Félreértés miatt bannoltak, újratelepítés megoldja a problémát?

Figyelt kérdés

egy MTA szerverről pár óra után admint hívtam szabálysértés miatt (megöltek), aki engem bannolt. screenshotokat is csináltam, de a fórumba be se engedtek hogy megmutathassam, elmondhassam. ennyit erről a szánalmas magyar szerver adminokról.


a kérdés, hogy ha újratelepítem a gépemet (win8,ssd), a serial változik ? esetleg más mód van erre? cracket is cseréltem már regedit, meg minden.



2015. márc. 3. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
IP címedet bannolják.
2015. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem az ip-t. Azt ugyanis könnyen meg lehet változtatni :)
2015. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
reménykedtem benne hogy nem ezt hozzátok fel. igazából mindennap új IP-cimem van, ugyanis kikapcsolok mindent este. serial-számot bannoltak ami elvileg gépemből/től származik. ezért kérdeztem hogy egy újratelepítés esetleg segítene. vagy ha kivenném régi vinyót (hdd, ssd mellett), már az elég lenne?
2015. márc. 3. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Újratelepítés megoldja, nekem is bevált.
2015. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utána néztem, valóban nem IP-t. Mint mindent valószínű ezt is meg lehet változtatni, más kérdés mennyire egyszerűen avagy bonyolultan.


Serials are used by MTA and server administrators to reliably identify a PC that a player is using. They are bound to the software and hardware configuration. Serials are 32 characters long and cointain letters and numbers.


Serials are most used for banning players, because a computer with a dynamic IP can change when the computer requests a new IP, but resources can give them new uses.

2015. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

már minden információn túl vagyok, nagyon tabu téma a serial, nem is csodálom ,hiszen nagy találmány. csak épp használni nem tudják az a legnagyobb baj !!!

köszi válaszokat, valszeg ujrarakom. ez a win8.1 úgyis csak egy próbának ment el, új gépem összerakása után, aztán bevállt mégis... :)

2015. márc. 3. 22:33
 7/7 anonim válasza:
Agyasok! b+ olvassátok el a szabályzatot az IC (In Character) nem emlékezhet rá! csak te az OOC vagyis Out Of Character!
2015. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!