Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik tablet a legjobb...

Melyik tablet a legjobb valasztas most?

Figyelt kérdés
Az ar legyen az utolso szempont :) Inkabb a felhasznalhatosaga erdekelne. Mik azok a tolajdonsagok ami miatt egy tabletet valasztanatok?

2015. márc. 3. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez így nem túl specifikus. Egyáltalán mi a felhasználási kör? Akinek elég e-mailezni, videót nézni, csetelni, böngészni, arra jó az Android alapú is. Komolyabb felhasználásra biztos, hogy csak Windows-osat és Ipad-et néznék. Ha az előbbi a cél, egy 30-35e forintos 8" WayteQ már bőségesen kielégíti az igényeket, de ha komoly felhasználás a cél, 10" Windows 100e forint körül. Szóval az "ár legyen az utolsó szempont" sem túl reális kritérium itt.


Én a magam részéről nem választanék túl extra tabletet, részben azért, mert mindig gépközelben vagyok, másra meg ott a mobilom, így semmi olyat nem végeznék tableten, amiért szükségem lenne egy nagyobb kijelzőre.

2015. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak is androidos Nexus vagy iPad jöhet szóba, mint legjobb választás, ezekben csalódni nem lehet. Jó cuccok még a windowsos Surfaceek is, de azt még nem ajánlanám.


De ha meg kellene neveznem a legjobbak közt is a legjobbat, akkor a Nexus 9-et választanám, mert az új Android Lollipoppal eszméletlen profi cucc! Gyors, megbízható, szép, stb... A Lollipopban debütált ,,Material Design" eszméletlen letisztult, szép és modern! Minden téren a legjobbat nyújtja szerintem.

2015. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsosorban a megbizhatosagot keresem. LEgalabb 10 incses tabletet keresek mivel portfolio bemutatora szeretnem hasznalni. Szeretnem ha nem lassulna le egy ev alatt fajdalmasan, illetve ha konnyu lenne hozzaferni a rajta tarolt adatokhoz.


Az iPdabol a 3.generaciost neztem mivel az most egesz emberi aron van mar. MEgeri egy airra ennyi penzt kolteni? Marmint az iOS el a legnagyobb problemam hogy nem lehet SD kartyaval boviteni illetve a csak ugy radugom a gepre es le es feltoltok ra adatokat ugy tudom nem mukodik. Vagy tevedek?

Bar az uj iOS engedi hogy a programok kommunkikaljanak egymassal. LEhet ez a siram a multe.


A Nexusok ugy tudom csak 7 incsesben leteznek. Ezt rosszul tudom? Utannanezek mindjart.


7 incses tabletet nem igazan szeretnek. Eddig egy playbook volt a hu szovettsegesem interjukon de a blackberry fajdalmasan kinyirta ezt a szegeny tabletet, egy felkesz szoftverrel es egy halom kihagyott ziccerrel. Most ott tart hogy vagy formatalom az egeszet vesztve minden adatom amit felhalmoztam rajta harom ev alatt vagy nem tudom a szamitogeppel osszekapcsolni. Ilyen fiaskot nem szeretnek tobbet.


Az iPadtol is ezert tartok mert tudom hogy nagyon zart es ha valami borul akkor keves lehetoseget kapsz ra hogy mas uton ferj a dolgaidhoz.

2015. márc. 5. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nexus 10: 10,1" 16:9-es kijelző, 2012 Októberi modell, megkapta az új Androidot. A Google már nem forgalmazza, és Magyarországon korábban sem volt jelen tudtommal. Használtan biztos jó vétel lehet, de még olyat sem találtam itthon...


Nexus 9: 8,9" 4:3-as kijelző, 2014 Októberi, ezzel debütált az új Android, és ez még jó pár évig biztosan meg is kapja a frissítéseket.



Ma már nem abban a szellemben készítik a gyártók ezeket az eszközöket, ahogy te használnád. Ugyanis az SD kártyák helyett a felhőtárhelyek játszanak nagy szerepet és az ún. stream szolgáltatások. Ezek nélkül nem lehet kényelmesen használnia a szolgáltatásokat, különben muszáj minden tartalmat hosszan másolgatni, őrizgetni el ne vesszen, stb... Tehát ha munkád engedi és meg is tudod fizetni, akkor az állományaidat valamely felhőtárhelyen tárold és biztosíts eszközeidhez internetelérést.

2015. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A baj altalaban hogy ha kinn vagy Karakopusztaszenthorcsog mellett, ahol meg gsm halozathoz jutni is kivaltsag es felho alapu tarhelyek nem fociznak.


Bar nemregen szetneztem es talaltam ipadhoz csatlakoztathato kartyaolvasokat :). Szerintem teszek egy probat az ipaddal. A Surface pro 3 is nagyon szimpatikus de ennyi penzt szerintem meg nem adok egy tabletert.

2015. márc. 10. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!