Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 13-as macbook pro alkalmas...

Egy 13-as macbook pro alkalmas programozásra?

Figyelt kérdés

Programozó tanonc vagyok, és ezt a szerkezetet bámulnám minden nap kb 6 órában. Hosszú távra tervezek, kb 2-3 évre. Nem sajnálok költeni a minőségre, de mivel az én pénztárcám is véges, és van egy határ is, ezért az alap, nem retina kijelzős macbook pro 13-ra esett a választásom. Szerintetek nem kicsi? Programozni milyen lesz rajta? Kényelmes a billentyűzet? Elég nagy a monitor? Elég erős a vas? Minden (ma használatos, elterjedt) programnyelvhez van fordító macre?

Egyrészt a minőség miatt, másrészt a terminal miatt (a linux nekem nem elég felhasználóbarát még) szeretnék apple laptopot. Szerintetek megfelelne az elvárásaimnak?

Nem kérek olyan válaszokat, amiben szidtok, hogy "informatikus" leszek / vagyok és nem tudom eldönteni mi jó nekem. Minden más irányú választ előre is köszönök.



2015. márc. 3. 19:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!