Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Formázás után visszaállíthatóa...

Formázás után visszaállíthatóak az adatok?

Figyelt kérdés

Van egy SDHC-m ami csak formázás után lesz újra írható és olvasható

Az írásvédő kapcsoló ki van kapcsolva és ha beteszem a fényképezőbe azonnal kiírja hogy formázni kell, van rajta egy-két kép ami fontos lenne, lehet vele valamit kezdeni?

Esetleg formázás után visszaállíthatóak a fájlok hibák nélkül?

Csináltam már olyat hogy a telóról letöröltem valamit és egy progival visszahoztam, de nem mindent sikerült megmenteni...



2015. márc. 6. 16:49
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Inkább próbáld meg gépen felismertetni, lehet hogy csak a fényképezőgépnek nem tetszik.
2015. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első dolgom volt a gép után...

Pc-n ugyanaz.

2015. márc. 6. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap volt dolgom ilyen kártyával, telóban rakoncátlankodott, gépet is megfektette (Intéző, TC), formázás után bár láttam a rajta lévő adatokat Recuva-val, de lementés közben hibaüzit dobott és hiába mentette le a fájlokat, azok sérültek voltak.

Szóval elvileg működhet a formázás, nekem tegnap spec nem jött össze, ment a kukába a kártya tartalommal együtt...

2015. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor indokolatlanul formázást kérnek az eszközök akkor általában a kártya halálán van. Nem nagyon fogsz arról a kártyáról adatot látni, nagy eséllyel a formázás után sem tudod majd rendesen használni.
2015. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Több memóriakártyám volt már így és utána tudtam használni tökéletesen ez pl.: már csinált ilyet 3x-4x

De nem is a halálával van a problémám hanem az adatok elvesztésével, megformázom aztán hátha tudok menteni 1-2 képet ha nem akkor meg max megpróbáltam...

Köszönöm a válaszokat :)

2015. márc. 7. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!