Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra nem...

Egyik napról a másikra nem látja a laptop a wifi jelet! Hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés
Tableten tudok csatlakozni a netre,eddig a laptopon is jó volt,két napja viszont eltűnt a laptopról a kapcsolat. A szomszéd wifijét látja,a sajátunkat nem! Semmit nem állítottam át,csináltam rendszervisszaállítást de így is csak a szomszédét látja. A tabon viszont minden oké. D link router
2015. márc. 7. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen laptop? Arra gondolok, hogy a routered átugrott egy olyan csatornára amit a gép nem lát. Hányas csatornán van a router? (Ezt android alatt a wifi analylizer programmal ki tudod deríteni.)
2015. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy diagramot látok,ezen 11 és 14 között van a saját router görbéje. ( a szomszédé 1-3 között)
2015. márc. 7. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Rendben! Menj fel a router beállításaiba a [link] ip-n és állítsd fixen az 1-es csatornára.
2015. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbálom....sajnos nem tudok belépni. Felhasználó:admin,jelszó admin vagy üres. Egxiket sem fogadja el :(
2015. márc. 7. 10:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a pontos típus? szerintem reseteld le!
2015. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dir300. De kipróbáltam vezetékkel,úgysem megy a net. Nem tudom mi lehet a gond,semmit nem állítottam rajta,..
2015. márc. 7. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg automata csatorna váltáson van. Ilyenkor a szomszédod routerétől eltérő csatornát választ, csak sajnos a felugrik a 13-mas csatira azt a laptopok nagy része nem kezeli.
2015. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És akkor most mit tegyek? Belépni bem tudok,hogy csatornát váltsak.
2015. márc. 8. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Reset mást nem tudok mondani. Egyébként alapból az administrator:admin a jelszót pedig üresen kell hagyni. De valószínűleg ezt valaki lecserélte.
2015. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Félek,hogy ha resetet csinálok,akkor utána a tabról se fogok tudni csatlakozni. :)
2015. márc. 8. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!