Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot mikor érdemes venni...

Laptopot mikor érdemes venni az évben? Ilyenkor, a nyáron, vagy az iskolakezdési szezonban?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy iskolakezdéskor akcióznak nagyon, de szerintem akkor viszik a legjobban, ugyan az van, mint amikor a karácsonyi "akciók" után minden féláron van.

Szóval a nagy akciók ellenére mégis sokkal drágábbak.


Mikor a legnyomottabbak az árak?


2015. márc. 7. 11:27
 1/3 schocko ***** válasza:
Szerintem sose, vagy táblagép vagy asztali gép...
2015. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne te akard már megmondani, hogy nekem tablet kell. Az ócska játékszer, el-el böngészget vele az ember, ha közel tartjuk, filmet is nézhetünk, de nem használható, komolyabb munkára, főleg az Android nem.


Miért is vennék asztali gépet, amit nem lehet hordozni, sokszáz wattot fogyaszt szemben a körülbelül 50W-os laptoppal.

2015. márc. 7. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szezonban persze drágább általában. Internetről rendelve jelentősen olcsóbban lehet venni.
2015. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!