Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word 2013 Professional-öm...

Word 2013 Professional-öm van, és egy ideje mindig eltűnik a menüsor, csak akkor jelenik meg, ha odahúzom a kurzort. Mit tehetnék, hogy állandóan ott maradjon?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 13:21
 1/7 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Gondolom a beállításokban átkéne állítani.

Nézegesd a beállításokat.Biztos ott lesz valahol.

2015. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég sokat keresgéltem, de eddig még nem találtam...
2015. márc. 7. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta van benne menüsor? Valamit buheráltál, hogy legyen, aztán egy frissítés kicsinálta, gondolom...
2015. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Jobb felső sarokban balról a negyedik ikonra kattints, és válaszd a legalsó opciót: Lapfülek és parancsok megjelenítése.
2015. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam végül, a jobb felső sarokban a "kis méret" ikon mellett (jobbról a negyedik ikon) van egy olyan ikon, amit ha lenyitsz be lehet állítani, hogy "lapfülek és parancsok megjelenítése", nekem valamiért a menüszalag automatikus elrejtésén volt.
2015. márc. 28. 12:27
 6/7 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Ezt mondtam én is, csak persze nőből vagyok és néha keverem a bal meg a jobb oldalt. ;)
2015. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaa, akkor ezért nem értettem :) Mindenesetre köszönöm a segítséget!
2015. márc. 29. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!