Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A böngészőkben megváltoztak a...

A böngészőkben megváltoztak a betűk, hogy lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

A menük, címsor, állapotsor stb. nem változtak csak az ami az internetről jön, az ablakon belül (bocs jobban vagy szebben nem tudom ezt körülírni).


Véknyabbak, kicsit furábbak lettek a betűk, valahol alig látni őket normálisan (pl.: most ahogy írom ide a szöveget).


Nem böngésző függő mert Firefox, Chrome stb. mind ezt csinálja.


Egy Windows Update-lés után történt, vagy két tucat fontos frissítés ment fel egyszerre, úgyhogy visszavonatni nem szeretném mert ki tudja melyik miatt.


2015. márc. 7. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nagyítást állítottad el. CTRL+0 (nulla) kombinációval próbáld alaphelyzetbe állítani.
2015. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanulság: kapcsold ki a windóz frissítést, többet árt, mint használ!
2015. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, meg se nyikkant, de más nem változott amúgy se csak a betűk. (Vagy lehet betűnagyításra gondoltál, nem tudom...)
2015. márc. 7. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Admin parancssorba írd be: "sfc /scannow"
2015. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lefuttattam, talált is valamiket de nem tudta kijavítani, a log fájl-t meg nem tudtam megnyitni.
2015. márc. 8. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hibák vannak, amiket nem tudott kijavítani, az súlyos probléma, érdemes a rendszert minél előbb újratelepíteni.
2015. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!