Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung külső HDD be-ki...

Samsung külső HDD be-ki kapcsol folyamatosan. Használhatatlan. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Van egy 320 GB-os Samsung S3 HDD-m. Amikor összekötöm a számítógéppel akkor felpörög, majd egyből leáll, aztán megint felpörög és megint leáll. Mintha másodpercenként ki-be húzogatnám a számítógépből. Kábelcserét már próbáltam, ugyanez a helyzet. Mi lehet a hiba? Mit javasoltok?
2015. márc. 7. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha garanciás, akkor vidd vissza. Ha nem, akkor én a helyedbe megpróbálnám ügyesen szétszedni, mert a vezérlő is lehet rossz. Berakni csak magát a HDD-t egy rendes gépbe, ha ott jó, akkor az elektronika a rossz. Azt valószínűleg lehet szerezni ebay-ről ócón. Az is lehet, hogy a HDD a rossz. Ezt egy hard disk sentinel-el próbáld meg ellenőrizni.
2015. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Le tudtam ellenőrizni Hard Disk Sentinel-el, 100%-osan hibátlannak tartja a HDD-t. Szóval a program szerint minden oké.
2015. márc. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!