Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 0xc00007b hiba, mit tegyek...

0xc00007b hiba, mit tegyek mindent próbáltam?

Figyelt kérdés
DirectX End-User Runtime dolgot, amit itt GYIK-on írtatok a hasonló kérdésekre, fórumokon próbáltam utána olvasni, de semmi nem jön be, azóta 2x volt újra telepítve a gép is és mindig vissza jön...hátha valaki tud valami újat mondani, megköszönném...

2015. márc. 8. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szokás szerint nulla infó... Milyen program?
2015. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem 1 programról van szó, mostanában 3-4. játék aminél jelentkezik, Evolve, Max payn 3, dead rising 3
2015. márc. 8. 12:51
 3/7 A kérdező kommentje:
próbáltam kompatibilitást állítgatni, directx-et frissíteni, regeditben át írni a dolgokat és semmi...
2015. márc. 8. 12:52
 4/7 A kérdező kommentje:
a múltkor újra raktam, mondom kipróbálom a win8at, (egyébként ott is baj volt a játékokkal) de nem jött be, vissza raktam a win7-et mindent ugyanúgy és azóta szarakodik, már próbáltam újratelepíteni megint win7el
2015. márc. 8. 12:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy az okozhatja, hogy ultimate helyett professional van a gépen?
2015. márc. 8. 13:10
 6/7 A kérdező kommentje:
mert eredetileg ultimate volt rajta, amin nem jött ki ez a gond
2015. márc. 8. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
A vcredistek hogy állnak?
2015. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!