Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék telepítésénél mindíg...

Játék telepítésénél mindíg hiba pl most far cry 4-et próbáltam (Isdone. Dll és Unarc. Dll) de több játéknál is ugyanaz a probléma ötlet?

Figyelt kérdés

néztem videókat utánaolvastam több helyen is de sehogy sem jó -.-'


letöltöttem a 2 fájlt betettem a c windows system 32-es mappában írták hogy így majd jó lesz hát ez nekem nem jött be. Akkor onnan kitöröltem utána syswow64-es mappában is próbáltam ott sem jó. Akkor uj vga drivert telepítettem fel több fajtát is egyik sem jó.

Esetleg a ramok 2x4gb corsair vengeance 1600mhz-es ramok kivettem az egyiket átraktam másik foglalatba is na ott a feléig elment a telepítő és utána állt le na jó mondom akkor megpróbálom a másik rammal, a másik rammal meg a feléig sem ment el a telepítés hát ez sem sikerült, egyébként a letöltés nem hibás (utorrent 2.2.1-el töltök le azt mondják ez stabil verzió) és még a win 7 64 bit ultimate is most lett ujratelepítve úgyhogy tényleg nem tudom mi lehet a probléma :( várom az ötleteket :)



#hiba #telepítés #daemon tools-nál telepítésnél mindíg hiba
2014. nov. 15. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy én a D/games nevű mappába szoktam telepíteni de próbáltam a c meghajtóra hát nem sikerült xD mondjuk nem tudom mennyi köze van hogy másik meghajtóra telepítem de a végeredmény hogy fail xD
2014. nov. 15. 14:20
 2/4 A kérdező kommentje:
ja még 1 dolog daemon tools-ot szoktam használni de ennél a telepítőnél pl nem kellett használni most ez így nézett ki ( [link] rákkattintok setup kiválasztom hova és már megy is de vannak persze olyan játékok amiket mountolni kell és ott is kiirja ugyanezt a hibát próbáltam daemon toolsbol is több fajta verzióval egyik sem :(
2014. nov. 15. 14:36
 3/4 A kérdező kommentje:
+ vírusirtót is kikapcsoltam a telepítés idejére hátha lesz esetleg valami de nem ezt használom : Microsoft Security essentials
2014. nov. 15. 14:40
 4/4 elvenelder válasza:
Probaltad a visual c++ feltenni? Net framework sem árt... De a helyedben driver booster pro torrentről aztán lefuttatni. Minden drivert feltesz plussz a segéd progikat is.
2017. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!