Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon kezdő vagyok a gép/gépe...

Renáta27 kérdése:

Nagyon kezdő vagyok a gép/gépek terén, de most nemrég lett egy, imerőstől kaptam. Régi gép, és xp van rajta. Eddig jó volt, de ma a 2. napja, hogy bekapcsoláskor nagyon zúg valami. Mi lehet a baj, mi az ami így zúghat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen és sokára tudja csak abbahagyni.Gyerekeké volt,kb 1.-ső,/2.-ik osztályosok lehetnek,gondolom kis és alap játékokra használták.De még ahhoz sem értek,hogy pl milyen az alaplap benne,stb!

#számítógép #Windows Xp-rendszer
2015. márc. 10. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes levenni az oldalát, és kifülelni, hogy pontosan mi zúg benne.
2015. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kezd tönkremenni a tápegységben a ventilátor.
2015. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,ezt gondoltam,hogy érdemes levenni az oldalát,de mi van akkor,ha nem fogom tudni még akkor sem,hogy konkrétan mi zúg?Mert nem értek hozzá,és ha az lesz,amit írt nekem,akkor azzal mit tudok csinálni,ki kell cserélni újra?
2015. márc. 11. 07:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván hallásod az van. Leveszed az oldalát, és egyből hallani fogod, hogy honnan hallatszik a zúgás.

Igen, ajánlott olyankor a csere.

2015. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínű,hogy ami rajta van az alaplapon ventilátor a rossz,mert leszedtem a gép oldallapját,és ahogy áram alá helyeztem,a venti felpörgött és elkezdett nagyon búgni.Kicsavaroztam az alaplapot,de sajna a ventilátor já van helyezve,ezért nem tudtam kiszedni,legalábbis mivel nem értek hozzá,inkább visszaraktam mindent úgy ahogy volt.Majd megpróbálok keresni valakit aki ért is hozzá és meg tudja javítani,vagy megmondja hogy mi legyen vele.
2015. márc. 11. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd a hülyegyerek aki az ablaknál ül sok nap mulva megmondja mi a baja


ComputerBrothers-Számítástechnikai szaküzlet

Nekem mikor a winchesterem volt hibás mert bevittem egy boltba hogy sipol a gépem a másik szervizes 5 perc alat megmondta rossz a vinya na azért kellet ide mennem ComputerBrothers mert ott vettem a winyot és garanciális volt és ráadásul 2 terra. A hülyegyerek mindent tápot tudomisten mit akart cserélni a gépembe mire leeset hibás a winchester aztán küldte el a gyárto szervizének a computerBrothersbe a Járai gábor ba bizok ö segitökész rendes jószivü öt ajánlom a ceo se jó mert ott cigány az üzletvezetö

2015. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!