Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olcsó laptop vagy tablet?

Olcsó laptop vagy tablet?

Figyelt kérdés

hamarosan külföldre költözök, csak netezéshez, neten tanuláshoz ill ritkán 1-1 filmhez keresek gépet!

sose volt se laptopom se tabletem.

Mit vegyek inkább kicsi a keret max 30-40 nagyon max 50k.

Kinéztem ezt a tabot vajon ez jó lehet nekem? vagy inkább laptopot vegyek?


[link]


Minden normális választ megköszönök!



2015. márc. 10. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
tegyél hozzá és notebook
2015. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

„pénisz, vagina”

Inkább erre költs elsőnek...


„Minden normális választ megköszönök!”

Minden normális kérdést szívesen megválaszolok.

2015. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tabletet ajánlok neked. Abból is andoridosat. A legjobb választásnak tűnhet egy DPS iQ8 vagy kisebbik testvére az iQ7 (kisebb kijelző).

Hardver szinten nagyon is rendben vannak. Ami hiányzik belőle az a Bluetooth és a GPS senzor.

Ettől eltekintve nagyon használható készülékek. Egy tablet aksi üzemideje pedig tovább tart. Kevesebb helyet foglal. Tableten is tudsz usb-s mobil stickkel netezni, mindent. Nekem kiváltotta a laptopot és ha nem játszok pc-n akkor inkább használok otthol is tabletet.

2015. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1,

Az a kérdés ennyiből mi a legideálisabb persze tehetnék hozzá pár milliárdot vennék egy szigetet nőket piát..stb és nem kellene gép...

2,

Sajnálom, hogy megzavartam köreidet és nem egy faszos kérdést tetem fel, gondolom már írtad volna neked 25 centi és mekkora jó vagy...

3,

Korrekt válasz köszi, de a 8" gép is 30k és úgy nézem messze elmarad attól amit linkeltem ami most csak 19K de remélem max 30ig megy föl!

szóval azzal jobban járnék aszem!

ellenvélemény?

2015. márc. 11. 00:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem otthol vagy, viselkedj.
2015. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

„gondolom már írtad volna neked 25 centi és mekkora jó vagy...”


Mi tetszik? Egyelőre te keverted a genitáliákat a címkék közé. Attól eltekintve, hogy ez ugyanolyan szinten parádés móka, mint másoktól a kecske, sajt, keksz címkék, bővebben is kifejthetnéd, hogy a kérdésed szempontjából mi tette múlhatatlanul szükségessé az alkalmazásukat, hiszen magyarázat nélkül végérvényesen a gyatra humorú tapló színében tünteted fel magad. Ha te ennyire veszed komolyan a saját kérdésedet, más miért csináljon kázust belőle?

2015. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!