Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vennem az alábbi elvárásaim alapján?

Figyelt kérdés

nincsenek túl nagy elvárásaim,de nem szeretném állandóan szervízbe hordani ha már rászánom a pénzt egy újra illetve elsősorban munkára használnám.

több támpont :


- max 200E ft-ot szánnék rá, esetleg picit többet

- kisméretű gépet szeretnék hog tudjam magammal ide oda hurcolni a sok cuccommal együtt ( igen, nő vagyok )

- olyat szeretnék amin minden video,hang stb fájl akár netről akár máshonnan tökéletesen fut ( sajnos nem értek hozzá hogy ezeknek mi a pontos neve :( )

- gyors gépet szeretnék, tehát ha már több évnyi munkám rajta van , ne érezzem hogy csigává vált, összeomlik stb. --> hosszú távra szeretném venni ( legalább 5 év )


egyenlőre ennyi de ha eszembe jut valami megírom. Addig is várom a válaszokat. Előre is nagyon köszönöm !



#laptop #kislaptop #női laptop #könnyűlaptop #praktikus laptop
2015. márc. 11. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 14" kijelzőt kicsinek találom.

Minimum egy 15.6" vennék, nem lesz tőle sokkal nehezebb.

Ha nem akarsz komolyabb grafikus alkalmazásokat futtatni akkor elég az integrált videokártya is.

Lenovoval az a probléma, hogy a magyarországi szervíz pocsék ill. a nem felső kategóriás gépeik kicsit lutrik, úgy hogy érdemes utána keresni kinek milyen problémája volt vele mielőtt megveszed. Ez persze bármelyik másikra is igaz :)

Én személy szerint HP business kategóriában nézelődnék.

2015. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!