Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pókerhez ertő személy tudására...

Pókerhez ertő személy tudására lenne szükségem, ért valaki hozzá?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni a pókerban? Kb 4-5 honapja jatszok (online), vesztő játékos vagyok és szeretnek nyerő lenni. A fagalmak jelentős részével tisztában vagyok, több könyvet is kiolvastam a jatékról, használok HUD-ot. De a tudásom nem elég h. nyerő játékos legyek... Ha valaki tudna segíteni privátban azt megköszönném. Elérhetőséget adok. (NL texas hold'em)

2015. márc. 12. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha több könyvet is olvastál, akkor érthetetlen hogy lehetsz vesztő játékos. Az alapdolgokat nyilván ismered, ahhoz hogy nyerő legyél, meg kell találnod a szintedet (mondjuk BB 1 $) és ez ALATT kell játszanod. Ezt a bankroll-menedzsment leírásokban találod meg. Nyilván amíg megtalálod a szintedet az időbe telik és így az elején mindenképp vesztő leszel, de utána nyerned kell. (Egyszerűbben: nálad gyengébb játékosokkal, "fish"-ekkel kell játszanod, de előbb meg kell találnod, hogy milyen beülőnél kezdesz nyereséges lenni.)

Van két gyakorlóprogram ami szerintem hasznos.

Az egyik a DDpoker3

[link]

Ez a feszes játékstílusra oktat, ha feszes-agresszív stílusban játszol (és kezdőknek mindenképp ez ajánlott) akkor simán verhető- pont ezért egy idő után unalmas. Segít kiszámolni az oddsot, javaslatot is tesz arra, hogy mit csinálj.

A másik a Poker Academy pro, ez fizetős (megoldod), nagyon életszerű ellenfeleket ad neked, de ez is verhető.

Ezeknek az az előnye, hogy begyakoroltatják veled a feszes-agresszív stílust és így éles helyzetben gyorsabban tudsz dönteni.

2015. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy hasonlat: ha a sakkot tanulod, megnyitásokat gyakorolsz, kombinációs példákat oldasz meg, egy idő után eljutsz mondjuk a 2000 Élő pont játékerősségig. Ha ettől magasabb pontszámú ellenfelekkel játszol (pl.2200 Élő mester) , akkor veszíteni fogsz többnyire. Ha ugyanennyi ponttal rendelkezőkkel játszol, akkor egyszer nyersz, máskor vesztesz. Ha alacsonyabb pontszámúakkal játszol (pl.1800) akkor többnyire nyerni fogsz. Ugyanez a helyzet a pókerrel is.

Van egy pdf könyv ami nekem sokat segített, ez Lee Nelson: Pókerezzünk. A Pokerstars oldaláról letölthető. Sit&go-t tanít és nagyon jó kezdőknek.

2015. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nyerni is akarsz akkpr jatsz valodi kartyakkal eloben egy rendes asztalnal.

az online poker csak parasztvakitas, haverom somaig nyomta mindkettot, eloben sokkal kobban ment a nyeres.

2015. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs az elutott betukert*
2015. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem tudsz nyerni akkor javaslom hogy nézzél oktató videókat. Nekem rengeteget segített.
2015. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én azt nem értem, hogy matematikailag hogyan tudok részesedéseket számolni, kézskálák esetében, és honnan tudjam fejből, hogyha egy ellenfélhez x kézskálát rendelek, akkor az ellen milyen a nyerési esélyem?
2015. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fejből nem tudod pontosan kiszámolni a részesedést minden szituációnál, elég ha egy közelítő értéket határozol meg.Viszont az sokat segít ha utólag kielemzed a kérdéses leosztásokat és látni fogod, hogy jól döntöttél-e.

Úgy könnyebben fog rögzülni a helyes lépés és idővel már automatikusan látni fogod, hogy +EV-s az adott move vagy nem.

2015. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!