Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Fable-The Lost Chaptersben...

A Fable-The Lost Chaptersben hogyan tudok folyamatosan új, fejlődő felszerelést szerezni?

Figyelt kérdés
A szörnyek nem dobnak,küldetések nem adnak.Heroes Guild melletti faluban tudtam venni 130 sebzésű íjat,de armorom továbbra sincs.Illetve amikor nézek youtube-on küldetéseket,olyan felszerelése van az embereknek,hogy csak lesek,és velem egyszinten vannak.Honnan tudnék jó cuccokat szerezni?
2010. febr. 15. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hát simán lehet venni boltban. nem mind1 milyen boltban de bowerstone ban amikor be mész a faluba asszem rögtön az első bolt ai a ház ban van az armorokat árul, de nem muszály megvenni, ha nem figyel oda el is lophatod őket.
2010. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Banditák táborában meg az Arena küldetés előtt lehet venni mielőtt bemennél a "ringbe".MEg a havas szigeten is tudsz jókat venni...
2010. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja. Minden faluban van armor-árus...Én amikor másodszor végigtoltam, kezdem poénból kezdtem előről csórókarit xD televásároltam magam sőrrel, leitattam az árust, kivezettema boltból, és amig ő olyan részeg volt, h nem találta meg, h merre kell visszamenni a boltjába, elcsórtam mindent xD csak néha rajtakaptak a zsernyákok, de akk elteleportálsz egy másik faluba és kb 5 percig ottmaradsz, és amiko visszamész, akk megint nem fognak kergetni
2010. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!