Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A számítógép bekapcsolása...

Palotás Imre kérdése:

A számítógép bekapcsolása után a Google Chrome indításakor mindig a következő hibaüzenetet kapom: "A Google Chrome nem záródott be megfelelően. Kattintson a "visszaállítás" gombra. ". Mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés

Régóta használom és kedvelem a chrome-ot. Van ennek egy hasznos szolgáltatása arra az esetre, ha valamiért (áramszünet, reset stb.) szabálytalanul lépek ki: "A google chrome nem záródott be megfelelően. Kattintson a "visszaállítás" gombra..."


Csak az a kellemetlenség, hogy néhány napja bármilyen szabályosan hagyom el a böngészőt, a gép következő bekapcsolásakor mindig kiírja a fenti üzenetet.


Tud valaki segíteni, hogy miképp lehet ettől megszabadulni? És persze kíváncsi lennék, mi az oka ennek.



#google_chrome
2013. dec. 1. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

milyen dátumú a Chrome utolsó frissítésének az időpontja?

(nem lehetséges az, hogy egy frissítés, nem települt szabályosan?)

Távolítsd el a jelenlegi verziót, majd próbáld meg, a legújabbat letölteni és azt telepíteni.

2013. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatot. A legutolsó frissítés dátumát ugyan nem találtam, de a legfrissebb verzió kódját igen. És ez tényleg a legfrissebb volt (31.0.1650.57 m).


Viszont a tanácsodra töröltem a Chrome-ot, majd újratelepítettem, és úgy tűnik rendbejött. Az ár (belépési jelszavak újraírásának szükségessége) végülis elfogadható.


Ennek alapján el tudom képzelni, hogy valahol a rendszerben egy belső jelző elállítódott a gépemen, és nem volt hajlandó frissülni.

2013. dec. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!