Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Szerver 2003 (Többi...

AMD2000 kérdése:

Windows Szerver 2003 (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Feltelepíttetem a win server 2003.Szeretném hogy feltölthessek rá adatokat és azt el tudjam érni más honnan is. Hogy kell szervert elindítani rajta?

Én még ehez nagyon kezdő vagyok, úgyhogy szájbarágósan ha lehet?



2015. márc. 15. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd a fenébe, mert teljesen alkalmatlan vagy arra, hogy normálisan használd.

1) Windows Server 2003-ra te komolyan rábíznád az adataidat?

2) Gondolom, hogy nem vettél hozzá licencet, hanem törtet használsz. Ha nem akarsz érte fizetni, miért nem használsz valami Linux alapú szervert?

3) A szerver mentését nem hiszem, hogy meg tudod oldani.


Amúgy FTP szervert kell rá telepíteni. Server 2003-ban az IIS-ben van ilyen szolgáltatás. Kell a szervernek egy fix IP cím vagy egy dinamikus DNS (ha van routered, használhatod a no-ip-t).

2015. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A win nem tört.Szóval ha elmagyaráznád kicsit részletesebben annak nagyon örülnék légyszíves.
2015. márc. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!