Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem kifejezetten jó Full HD Monitort 50 ezer forint környékén? De olyat, amiről személyesen megvannak győződve saját tapasztalatból, hogy jók.

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz körbe az Árukereső oldalán, ahol a felhasználói visszajelzések közül is tudsz olvasni:

[link]

2015. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hónapja vettem mind két gyerekemnek [link] hibátlan olcsó és jó.Olvasható hogy instabil a talpa de nem rugdossák az asztalt így áll mint Katiba a gyerek.Nekem egy régebbi tesója van lg W2353V ez is jónak mondható, negatívuma a betekintési szög- széket leengedve alulról nézve sötétedik a képe, a fogyasztása jóval nagyobb mint egy ledesé és hát nem IPS a színvilága a másikokhoz képest gyengus.Jelzem amíg nem volt összehasonlítási alap csúcsnak láttam.
2015. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!