Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan rendezhetném/törölhetné...

Hogyan rendezhetném/törölhetném ki egyszerűen, a régi/felesleges, felhalmozott könyvjelzőimet?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam azzal, hogy rámentem az egyik létrehozott mappámra, rávittem az egeret a törölni kívánt elmentett oldalra/linkre és jobb gombbal töröltem. De utána eltűnt a kis ablak és kezdhettem előröl. (mappa, kiválasztás, törlés, stb...) Ez így eléggé rossz és lassú procedúra. Nincs erre egy másik megoldás? Ahol nem egyesével törlöm ki a felesleges dolgokat?
2015. márc. 22. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen böngésző?


firefoxnál:


a csillag melleti "izé"(ha valaki tudja a nevit mondja meg kérem szépen) --> mindenkönyvjelző megjelenítése, és ott már tudod törölni


ctrl+a : mindent kijelöl

ctrl+bal klikk : kijelölhetsz vele több adott dolgott

2015. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Google Chrome. Bocsánat, azt elfelejtettem oda írni.
2015. márc. 22. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak is van könyvjelzőkezelője. CTRL+B, vagy CTRL+H, vagy ilyesmi. (Google megmondja.)
2015. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!