Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A ATI Sapphire 2900Pro 512mb...

A ATI Sapphire 2900Pro 512mb jó választás? Vagy ha nem akkor tudánot ajánlani 20 és 30 rugó közé Ati vagy Nvidia kártyát ami jobb?

Figyelt kérdés
Új gépet szeretnék összerakatni, és ez árban és tudásban tetszik, csak nem tudom lépést tud e tartani az uj játékokkal, és hogy megízható-e?! Am AMD Athlon Duo 2700mhz proci és 2gb Ram mellé jönne...
2010. febr. 17. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem ismerem ezt a kártyát, de annyit tudok hogy ha lépést akarsz tartani az új játékokkal akkor a 20-30 ezres keret ezen a téren kevés lesz. Ennyiér belépőszíntű kártyát kapsz amin az új játékok talán a grafikát minimumra, jó esetben közepesre levéve fognak szaggatásmentesen futni. Ilyen célra rá kell szánni kb 40-50 ezer forintot. A 2Gb RAM is kevés 3-4 Gb DDR2-t ajánlok.
2010. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
20-30k között szntem jobb választás egy Nvidia 9800GT vagy ATI(AMD) 4850...
2010. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább ATI Sapphire 4850 HD 1024mb
2010. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2xxx széria csak a directx9 renderelést támogetja. Jobban járnál 4xxx,vagy 5xxx széria karikkal. Monjuk 4850,vagy 5750. Ezek sokkal modernebbek.
2010. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az Nvidia 9800GT nekem is a listámon volt, csak mivel eddig is Ati-t használtam, gondoltam azzal is folytatom. De most hogy jobban megnéztem az Nvidi-ához még olcsóbban is hozzá tudok jutni(sajnos keretek közé vagyok szoritva:(

A procin és a RAM-on nem változtatok, talán majd késöbb, a játékoknál nekem nem az az első am hogy most élsímítás meg anisotropikus szűrés meg Motion-blur és társai be legyenek kapcsolva, inkább a fizikára hajtok a kinézet másodlagos:) Am köszi a válaszokat.

2010. febr. 18. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!