Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lép ki állandóan a...

Miért lép ki állandóan a játékból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában egyik játék állandóan kilépk és újra léphetek be, mitől van ez? Igen idegesítő. Olyan 1 és fél óra múlva lép ki kb. Szerintem ez vírus lehet mert egy idő után lejárt a Nortonom.Mit lehet tenni ez ügybe?

2015. márc. 27. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak simán kilép? Akkor lehet, hogy a játék hibája. Ha a gép is lefagy, lehet hogy túlmelegedés.
2015. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sztem nem túl melegedik.Játék hibája meg biztos h nem mert ez egy online játék barátaimmal szoktunk játszani és náluk nincs ilyen hiba. Keresgettem én is h mi lehet a hiba, valaki olyat írt h vírus miatt lép ki lehet mert blokkolja.
2015. márc. 27. 20:12
 3/3 anonim válasza:
Lehet hogy a géped úgymond nehezebben viszi a játékot,és CPU,vagy bármit levihet ilyenkor és kifagysz!Hiába futott eddig jól de azóta mást is telepítettél rá,és úgy belassul,és a játékha is kihat. Próbáld le lejebb venni a grafot szerintem jobb lesz!
2015. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!