Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX 360 RGH frissítést kér...

XBOX 360 RGH frissítést kér Kinect használatához. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Ha csatlakoztatom a fent említett eszközt frissítést kér a gyári dash. De a konzol nem kapcsolódik az internethez sem. Próbáltam wifi hálózaton keresztül és vezetékes kapcsolattal is, de semmi.

2015. márc. 28. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A hivatalos frissítést ezekre nem lehet rátenni, mert tönkretenné az RGH-t. (Emiatt van letiltva, direkt.) Fordulj ahhoz, aki RGH-zta, vagy valakihez, aki ezzel foglalkozik, és tudnak neked maszek frissítést adni, amivel megmarad az RGH is.
2015. márc. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát erre nincs megoldás amit Én is meg tudnék csinálni?
2015. márc. 28. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol utánaolvastam, ott azt írták, hogy magadnak csinálod, csak személyesen a géped típusához kapod a frissítést és az instrukciókat, mert ha netre feltöltögetnék, akkor mindenki elrontaná, mert nem a megfelelőt töltené le. Ha google-be beírod, hogy "xbox rgh", akkor megtalálod te is az adott oldalt.
2015. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!
2015. márc. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!