Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy fényképezot de nem...

Vettem egy fényképezot de nem működik. Visszakerhetem az árát?

Figyelt kérdés

Egy honlapon hirdette egy srác, megbízhatónak nézett ki(70+ pozitív értékelés, negatív egy sem). Ma személyesen kaptam meg, volt néhány percem kiprobalni de semmi hiba nem látszott rajta. Itthon 1-2óra múlva vettem észre, hogy minden funkció működik rajta kivéve a fényképezes. Először csak teljesen fekete volt a kijelzoje (kikapcsolni sem lehetett), most meg néha bejön a kép, olyankor pár másodpercig jó utána csíkos lesz, vagy szemcsés, vagy teljesen lefagy.

Szerintetek van esély rá hogy visszakapom a pénzem?:/


2015. márc. 31. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem újan vásároltad.Kevés az esélye,hogy visszavenné.
2015. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is egy teljesen sz*r gépet árult a hirdetésben, hanem egy jó állapotút, egy kis hibával (hogy nagyon néha rossz képet csinál), ez meg egyáltalán nem műkszik
2015. márc. 31. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem.Ha azt írta,hogy kisebb hibával rendelkezik,akkor már alapból nem kellett volna megvásárolnod.
2015. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!