Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok szállítási díjat...

Hogyan tudok szállítási díjat beállítani?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy Tab 2-n játszom az OpenTTD nevű játékot. Látom egyes közlekedési eszközön, hlgy a szállítási díj 0 Ft. Hogyan tudom ezt megváltoztatni?

2015. ápr. 5. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan hol láttad?

Gyanús, hogy vagy nem jó helyre szállítasz vagy olyan kocsikat használsz ami más áru szállítására való.

2015. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bármelyik busz, hajó vagy repülő adatait megnézem, ez van kiírva: Szállítási díj:0Ft
2015. ápr. 6. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy screenshotot tudnál készíteni róla? Én nem magyarul játszok vele és nem igazán tudom hol is lehet ez. Olyan szokott lenni, hogy "profit ebben az évben" ill. múlt évben de ez a legritkább esetben 0. Vagy pozitív vagy negatív az érték.
2015. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!