Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus Eee PC R051BX-RED002S...

SzGyozo88 kérdése:

Asus Eee PC R051BX-RED002S típusú gépre szeretnék Xpt varázsolni USBről. Segítséget várok a telepítés menetéről! Milyen program kell hozzá, mit kell beállítani, hogy álljak neki? . Stb.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is van leírás, és utal a 4GB korlátra...lehet az a probléma.

Nekem csak win8 van USB-n.

Amúgy a laposod SATA hdd-s, Mert akkor kéne neki sata driver, vagy átállítod a BIOS-ban IDE módra, de akkor picit lassabb. nLite programmal lehet integrálni a SATA drivert az xp-be, van leírás róla, aránylag hamar kész.

Egyébként vannak a gépedhez driverek xp-sek, mert akkor ne is állj neki. Az xp nem driverez alapból, mint a 7 vagy a 8.1...

J.

2015. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4GB os 2.0 pendriveot használok mégse akar összejönni, pedig mindent a leírtak szerint csináltam. 64 bites rendszerem van ez számít valamit? vagy 32 bites rendszerrel kéne? olvastam már ilyeneket is...
2015. ápr. 6. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, nekem 64 bites telepítőm van.
2015. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, Xp-ből csakis 32 bites!!! A 64 bites... azzal csak probléma van!!!



Nekem win8 van 64 bit arra értettem.

2015. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!