Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "kinyerni" a...

Lara84 kérdése:

Hogyan tudnám "kinyerni" a videóból az angol feliratot?

Figyelt kérdés
Van egy videóm, ráégetett angol felirattal. Sajnos raw-ban nem találtam meg a videót, mivel 2010-es, sehol nincs fent csak angol égetett felirattal. Ez nem is zavarna, csak nekem simán az angol felirat kéne belőle. Azt ki lehet valahogyan szedni a videóból?

2015. ápr. 6. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ha égett a felirat, akkor nem tudod kinyerni.

Ha kell az angol felirat szerintem innen töltsd le:

feliratok .infó a feliratot. (rövid ó, csak a link miatt)

Csak akkor tudod a feliratot "kinyerni" ha a videó mellett van egy .sub fálj ami a feliratot tartalmazza.

2015. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem amerikai sorozatról vagy akármilyen nyugati sorozatról van szó, ezt az oldalt ismerem. :D De köszi (egyébként koreai tv show-ról van szó!)
2015. ápr. 6. 19:23
 3/4 anonim válasza:
100%

Sok esetben egyszerűbb ha begépeled, de van olyan megoldás, hogy screenshotokat készítesz a filmről ahol a feliratok vannak (az mplayer-ben csak egy gombnyomás), és azokat felismerteted OCR (írásfelismerő) programmal, mint ha scannelt könyv lenne. Itt van egy leírás, ami hasonló, de lehet hogy nagyon technikai típusú: [link]

A neten egyébként "extract text from video" kulcsszóval lehet rákeresni. Van speciális szoftver, de az fizetős.

2015. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor meglesem amit linkeltél! :)
2015. ápr. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!