Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 32gb micro sd Sjcam sj4000...

32gb micro sd Sjcam sj4000 kamera mér csak ennyit vesz?

Figyelt kérdés
Vettem egy 32gb micro sd kártyát amivel csak 2ora 58percet vesz azt írja míg a neten 4 órát írnak . Ez mér lehet?
2015. ápr. 7. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a minőség beállításoknál lehet valamit lejjebb vinni, ráírni amúgy is a lehető legnagyobb számot szokták. Nekem is van egy ilyenem, de még nem volt alkalmam sokat használni, de várom már a nyarat! Amúgy az akksija nem bír sokat, így ha nincs tartalék hozzá, akkor mindegy is, hogy mennyi videót tudsz bringatúrán készíteni, mert előbb lemerül, mint, hogy megtelne a memóriája...
2015. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyikotoknek!
2015. ápr. 14. 09:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár az elsőnek nem tudom mi köze az én kérdésemhez:D nem kamerát akkarok venni 20e és az se érdekel hogy ha esetleg kiröhögnek legalább lett egy jo percük ha már több nem is lesz :)
2015. ápr. 14. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!