Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi foglalja el a tárhelyet a...

Mi foglalja el a tárhelyet a gépemen?

Figyelt kérdés
A merevlemezem több részre fel van osztva. A (C:) rész 100gb, azon van a Windows is. A 100gb-ból nincs semmi szabad hely, az egész tele van, de nemtudom, hogy mivel. Ha kijelölöm az összes mappát benne (úgy van beállítva, hogy a rejtett mappák is látszódjanak), és megnézem a tulajdonságokat, akkor az is csak 50gb és nem tudom, hogy hol van a maradék 50gb és azt se, hogy mi az. Az operációs rendszerem Windows 8.1 Enterprise

2015. ápr. 8. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a jelenséggel már én is találkoztam Windows 8.1 Enterprise esetében. Két esetben fordult elő, az első, mikor vírus került a gépre, illetve a második, mikor a partíció jó részét a gyorsítására használja fel (gyors indulás, hibernálásból való felállás stb). Beállítások kérdése, illetve vírus esetén vírusírtás és újratelepítés.
2015. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A rendszer-visszaállítás fájljai foglalják a helyet.
2015. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ki volt iktatva, mégis fogyott a hely.
2015. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.válaszoló, vírusirtást csináltam és nem talált vírust

2. Válaszoló, a rendszer visszaállítás ki van kapcsolva

2015. ápr. 8. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Még W7-nél nekem is volt ilyen, ott a kikapcsolt rendszer-visszaállítás ellenére ottmaradt a sok szemete, törölni kellett a visszaállítási pontokat is. W8-tól nincs ilyen, próbáld meg a temp mappák tartalmát törölni, meg a szokásos törölgetéses karbantartást megcsinálni. Lemezkarbantartó minden opciójába pipa, majd futtat.. De 8.1-nél már DVD nélkül újra tudod telepíteni a gépet a gépházból is.
2015. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amiket írtál mindent próbáltam az újra telepítés kivételével de nem segített
2015. ápr. 10. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:

SpaceSniffer

ez a progi megmutatja vizuálisan mi mennyit foglal és a programból be is tudsz lépni abba a mappába amit mondjuk nagynak találsz... rejtett mappákat is megmutatja :)

2016. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


ez a honlapja... ja és telepíteni sem kell az elindításhoz...

2016. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7,8

köszi a segítséget de azóta már rég megoldottam ezt a problémát. megtaláltam a mappát ami foglalta a helyet (temp mappa) és próbáltam kiüríteni az egészet. utána jó is lett, de kb 1 hét alatt megint betelt. ezután újratelepítettem a windows-t 8.1 pro-ra. amikor elérhető lett a win 10-es frissítés akkor feltelepítettem azt és azóta nem volt ilyesmi hiba :)

2016. márc. 28. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Hát mondjuk régi kérdés, gondolhattam volna, hogy egy év alatt csak történt valami ez ügyben :) Mondjuk másnak lehet majd hasznos lesz :) meg esetleg neked is jól jöhet még...
2016. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!