Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha olyan dolgokról szeretnék...

Ha olyan dolgokról szeretnék magamtól tanulni mint a drupal, joomla vagy wordpress akkor azt hogyan tehetném meg anélkül, hogy tárhelyet bérelnék?

Figyelt kérdés
Tudom, ez furán hangzik, de sulikban ez hogy megy? Mindenképpen csak akkor tanulhatom meg a használatukat, ha én is fizetek és "élesben" készítek magamnak weboldalt?
2014. dec. 29. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb módja az valóban az ha élesben tesztelsz, nem olyan drágák már, itt érdemes körülnézni: [link] Egyébként a fórumokon sokat lehet még tanulni ebben a témában.
2014. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ:-)
2014. dec. 31. 12:00
 3/4 horbeni ***** válasza:
de ingyenes tárhelyen is tesztelhetsz, ha nem normál weboldal működik, "csak" tanulsz, akkor ingyenessel célszerű kezdeni
2014. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, én is inkább az ingyenesre szavazok, amíg még kezdő vagyok a weboldal készítésben. Köszi a választ:-)
2014. dec. 31. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!