Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-em van. Nem hajland...

Windows 10-em van. Nem hajlandó feltelepíteni a frissítést, pedig már kettő új van. Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szóval: Jelenleg az 10049-es frissítés van feltelepítve. Ez a verzió kifejezetten rosszul működik, nem megy pl. egy csomó játék, ami eddig tökéletesen működött, meg más sem. De ez most mindegy is. Minden nap kiírja, hogy éjfélkor fog frissíteni. Már 5 éjszaka legalább bekapcsolva hagytam, és semmi. Amikor kiadja a buborékot, hogy mikor van kedve, akkor az is oda van írva, ha meg akarom változtatni, kattintsak a buborékra. Rákattintottam. Semmi. Valószínűleg azonban ilyenkor elhalasztja. A beállítások frissítés részén sincs erre opció. Csak egy olyan gomb kellene, hogy MOST! frissíts, és ne akkor amikor kedve tetszik hozzá méltóztatni lenni. Mert ez már ilyen helyzet.

2015. ápr. 10. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire tudsz angolul, vagy mennyire tudod azt, hogy windows 10 hivatalos verzió még nincs. Ez a jelenleg kiadott változat a béta bétája.

Ne várd el, hogy minden úgy fog működni, ahogy te akarod.


Egyébként az angolt azért kérdeztem, mert frissítési problémákkal a win 10 letöltő oldalán elég sok infó van, csak olvasni kell.

2015. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MolotovPunk ***** válasza:

Nem vagyok nagy gépszakértő,de szerintem eleve ott cseszted el,hogy rá raktál egy Win10 béta verziót a gépedre.

Inkább meg kéne/kellett volna várnod a teljes kijavított Win10 verziót és azt fel rakni a gépedre,ha már annyira Windows 10-et akarsz...

2015. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!