Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor elkezdek játszani egy...

Amikor elkezdek játszani egy játékot egy nap, akkor az kedves kis számítógépem fogja magát és kikapcsolja a monitort, ugyan ugy mint amikor én kikapcsolom a gépet! Miért van ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na de igen ám csak a gép az dolgozik továbbra is csak a monitorom kapcsol ki! Naponta 2-3-szor, de ma ahogy belépek az egyik játékba, kikapcsol a monitor, megint belépek és megint kikapcsol, eljátszottam ezt 10x és ugy döntöttem kiírom ide hogy mi lehet a baj?

És nem csak amikor játszok,hanem akkor is néha amikor videót nézek vagy épp filmet..



2015. ápr. 10. 11:41
 1/5 Tengor ***** válasza:
Ha túlmelegedés lenne, akkor a gép valószínűleg lekapcsolna. Mivel a VGA kapcsol le, valószínűsíthető, hogy hardver hibája lesz.
2015. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,értem.És esetleg a hardvert meg lehet javítani vagy elehet vele csinálni valamit,hogy ujra jó legyen vagy íjat kell venni?
2015. ápr. 10. 11:46
 3/5 A kérdező kommentje:
*Újat ...gyorsan írok bocsi..:/
2015. ápr. 10. 11:47
 4/5 Tengor ***** válasza:
Attól függ, hogy tényleg azzal van-e a probléma v. esetleg mással. Így belegondolva, akár táp gond is lehet. Másik VGA-val ki kellene próbálni a rendszert. Esetleg a VGA-t másik gépben.
2015. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aham..megpróbálom..
2015. ápr. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!