Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott A számítógépem,...

Elromlott A számítógépem, segítene valaki?

Figyelt kérdés
A napokban elromlott a számítógépem, és nem tudom mi a baja. Hibakeresési metodikát használtam ( mindent kiszedtem a gépből csak az alaplapot a processzort a tápot és egy memóriát hagytam benne) de még így is csak bekapcsol, működik egy stabil másfél percig, majd ujraindul. néha néha feldob egy kék képet fehér írással de olyan gyorsan eltűnik hogy nem tudom elolvasni. Memóriát már cseréltem benne. a winchesterrel sincs gond.

2015. ápr. 11. 14:32
 1/5 anonim válasza:

Ha kék képet dob fel fehér írással akkor ez kék halál lesz.

Nagyon tele van a hdd-d.Újra kell rakni a gépet v ha tudsz abban a stabil 1,5percben törölni olyan dolgot ami sok helyet foglal akkor azt tedd meg v válts egy a nagyobb hdd-re.

2015. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlmelegszik a CPU és lecsapja a gépet? Nekem már volt ilyen. Ha csak proci táp és RAM van benne, én erre gyanakszom.
2015. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sztem lehet ram slot hiba is.
2015. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]

Pl innen letoltesz egy memtest86 progit es atteszed egy szűz pendrive-ra...ratelepited . Ezotan a pendrive- rol bootols be amit a biosban tudsz beallitani( boot fül, az első helyen a pendrive legyen). Újraindítás es bejön a teszt menu(youtube memteszt86 futtatás). Ha a ramokkal vagy a slottal baj van ez biztos hogy kiírja. Kekhalal szinte mindig ram hiba miatt van.

2015. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha BIOS ír ki üzenetet és nyomsz egy tab-ot, nem áll meg, hogy el tudd olvasni?
2015. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!